• JASEŁKA W LIMANOWSKIM DOMU KULTURY

• 20 stycznia 2024 r. - jasełka szkolne przygotowane przez naszych uczniów i nauczycieli zostały wystawione na scenie LDK dla Społeczności szkolnej i Przyjaciół.

Serdecznie dziękujemy Pracownikom LDK oraz CUMO, jak również naszym Rodzicom za pomoc organizacyjną. Panu Robertowi Malcowi za udostąpenienie zdjęć naszego miasta wykorzystanych podczas programu.

Oto fotorelacja z tego wydarzenia (fot. J. Biernat).

• PRZEDSZKOLNE I ŚWIETLICOWE JASEŁKA

• 9 oraz 12 stycznia 2024 r.- to w naszej Szkole premiery przedstawień jasełkowych.

Zaczęło się od grupy przedszkolnej.

"W ten czas świąteczny, w ten czas zimowy, gdy pierwsza gwiazdka ludziom ogłasza, że mały Jezus dziś się narodził, ja na jasełka wszystkich zapraszam!".

Grupa przedszkolna „Sówki” wykonała piękne przedstawienie świąteczne. Na widowni zasiedli najbliżsi dzieci oraz Pani Dyrektor.

Wcielając się w role Świętej Rodziny, aniołów, dzieci, pasterzy i królów przedszkolaki wykazały się prawdziwym talentem aktorskim i muzycznym, a widzom dostarczyły wzruszających przeżyć.

W drugim terminie rodzice, dziadkowie, rodzeństwo dzieci uczęszczjących do świetlicy szkolnej oraz nauczyciele podziwiali zaangażowanie i występ młodych artystów, którzy również przygotowali jasełka.

Wychowawcy świetlicy w pięknych strojach aktywnie brali udział w programie. Nie brakowało kolęd i pastorałek. Widzowie włączyli się w śpiew. Dzieci zostały nagrodzone przez p. dyrektor Kazimierę Ziębę słodyczami oraz piłkami do gry w kosza, piłkę nożną oraz siatkówkę, co bardzo ucieszyło naszych aktorów.

Dziękujemy za inicjatywę i cieszymy się z tych spotkań:)

• ZIMA NAM NIESTRASZNA

• Uczniowie klasy 3c zawsze chętnie spędzali czas na świeżym powietrzu. Tegoroczna zima płata nam figle, raz jest ciepło, a raz mroźno, raz pada śnieg, a raz deszcz. Dlatego korzystając z jej uroku postanowiliśmy wykorzystać zajęcia na śniegu.

Uczniowie oddali się zimowemu szaleństwu, rzucając śnieżkami do siebie i tworząc śnieżne "aniołki".

Zabawy na świeżym powietrzu to świetna rozrywka i doskonały sposób na zimową aktywność.

• ZAPROSZENIE NA SZKOLNE JASEŁKA

• Zapraszamy Społeczność Szkolną i Przyjaciół Szkoły do Limanowskiego Domu Kultury w sobotę o godz. 10.00. Dzieci i młodzież naszej "Jedynki" wystąpią z pięknym programem w reżyserii mgr Marty Oleksy, oprawa muzyczna mgr Joanna Dutka, mgr Lucyna Popiół.

Serdecznie zapraszamy!