• ZESPÓŁ „MODERATO” (wokalno-instrumentalny)
        Na zespół uczęszczają uczniowie klas V i jeden uczeń z klasy IV.  Zajęcia odbywają nieregularnie, czasami kilka razy  w tygodniu. Przed konkursem spotykamy się codziennie. 3 osoby grają na instrumentach,  pozostałe śpiewają. Uczniowie występują   w różnym składzie. Działamy wprawdzie dopiero od tego roku szkolnego, ale już mamy małe sukcesy na swoim koncie

1.    5 osób  brało  udział w XII Konkursie Poezji  i Pieśni Patriotycznej o zasięgu powiatowym, gdzie zdobyli  III miejsce.

2.    Cały skład zespołu brał udział w Konkursie Kolęd i Pastorałek, również o zasięgu powiatowym  - zajęli wyróżnienie.

ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY
        Zajęcia odbywają nieregularnie, czasami kilka razy  w tygodniu, jeżeli mamy występować.     W tym zespole grają i śpiewają uczniowie z klas gimnazjalnych.
            W tym półroczu zespół wokalno - instrumentalny wziął udział   w akademii  z okazji  Święta  Odzyskania Niepodległości
        Ponadto uczniowie  brali  udział w XII Konkursie Poezji i Pieśni Patriotycznej                         o zasięgu powiatowym, gdzie zdobyli wyróżnienie.