• wynajem pomieszczenia

•                                                                                                  Limanowa, dnia 03.08.2009 r.

Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej

O  G  Ł  A  S  Z  A

Przetarg nieograniczony, na wynajem pomieszczenia szkolnego o powierzchni 12,6 m²  na cele działalności gastronomiczno-handlowej oraz prowadzenie handlu art. szkolnymi, w okresie od 1 września 2009r. do 31 sierpnia 2012r..

Minimalna stawka czynszu najmu 1 m²  wynosi 44,00 zł. brutto miesięcznie.

Warunkiem udziału w przetargu jest złożenie pisemnego zgłoszenia w sekretariacie Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej przy ul. M. Konopnickiej 4, do dnia 25.08.2009r. do godz. 1500 , zgodnie z niżej wymienionymi warunkami oraz wpłacenie wadium w wysokości 200,00 zł . ( słownie: dwieście złotych) na konto nr 17 8804 0000 0000 0020 3203 0001.

Zgłoszenie powinno zawierać:

Nazwę oferenta i jego siedzibę.

Imię i nazwisko osoby lub osób upoważnionych do występowania w imieniu oferenta.

Datę sporządzenia, własnoręczny podpis.

Proponowaną stawkę czynszu za 1 m² (brutto).

Zaświadczenie o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej lub odpis z rejestru przedsiębiorców , zaświadczenie lub oświadczenie o niezaleganiu w opłacaniu składek ZUS       i Urzędu Skarbowego.

Dowód wpłaty wadium .

Nie spełnienie któregoś z w/w warunków spowoduje odrzucenie oferty.

Przetarg odbędzie się w dniu 26.08.2009 r. o godz. 1000 w Zespole Szkół Samorządowych   nr 1 w Limanowej przy ul. M. Konopnickiej 4.

Przetarg jest ważny, jeżeli wpłynie co najmniej 1 oferta spełniająca warunki przetargu, a zgłoszona stawka czynszu za 1 m²  powierzchni użytkowej będzie wyższa lub co najmniej równa podanej stawce wywoławczej.

W przypadku złożenia co najmniej 2 równorzędnych cenowo ofert na wynajem w/w lokalu, prowadzona będzie dodatkowa licytacja, gdzie ceną wywoławczą w pierwszym postąpieniu będzie cena 1 m² , określona w równorzędnych cenowo ofertach.

Dodatkowych informacji o przetargu można uzyskac pod nr tel   (0-18) 337-11-71.

Dyrektor ZSS nr 1 zastrzega sobie prawo odwołania lub unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

DYREKTOR ZSS NR 1 W LIMANOWEJ

• wynajem pomieszczenia

Dyrektor Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Limanowej

O  G  Ł  A  S  Z  A

Minimalna stawka czynszu najmu 1 m²  wynosi 44,00 zł. brutto miesięcznie.

Zgłoszenie powinno zawierać:

Nazwę oferenta i jego siedzibę.

Datę sporządzenia, własnoręczny podpis.

Proponowaną stawkę czynszu za 1 m² (brutto).

Dowód wpłaty wadium .

Nie spełnienie któregoś z w/w warunków spowoduje odrzucenie oferty.

Dodatkowych informacji o przetargu można uzyskac pod nr tel   (0-18) 337-11-71.

DYREKTOR ZSS NR 1 W LIMANOWEJ